Forumā aktualizē jautājumus par skolotāju darba vidi un attiecībām ar vecākiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Piektdien vairāki simti skolotāji no visas Latvijas piedalās pieredzes forumā, kura mērķis ir aktualizēt dažādus skolotāju labbūtības aspektus un rast atbildes uz jautājumiem, kā skolās nodrošināt skolotāju labbūtību veicinošu vidi un kādi ir iespējamie risinājumi, lai Latvijas skolās ne tikai piesaistītu jaunus, bet noturētu tur jau strādājošos skolotājus. Foruma diskusijām tiešraidē varēs sekot līdzi arī "LSM.lv". 

Forumā aktualizē jautājumus par skolotāju darba vidi un attiecībām ar vecākiem
00:00 / 00:43
Lejuplādēt

Nodibinājuma “Iespējamā misija” vadītāja Ramona Urtāne pastāstīja, ka termins “labbūtība” ir ļoti plašs, bet ir divas tēmas, kuras caur labbūtības prizmu foruma laikā iecerēts aktualizēt.

“Kā skola skatās uz personāla vadības jautājumiem, un mēs mēģināsim izaicināt paši savu nozari, paskatīties uz to plašāk, nekā tikai un vienīgi par to, kādā veidā skolotāji savstarpēji mācās skolā, kas arī ir ļoti svarīgi, bet ir svarīgi skatīties uz skolotāju vairāk nekā tikai kā uz savu darbinieku,” pirmo jautājumu raksturoja Ramona Urtāne.  

Savukārt otrs jautājums ir skolotāju un vecāku attiecības. Lai arī tām jābūt savstarpēji cieņpilnām un vērstām uz risinājumiem, tomēr, ja kaut kas notiek, šīs attiecības nebūt nav tādas, kādām tām vajadzētu būt.

“Mēs mēģināsim arī šo jautājumu šķetināt – kas ir tas, kas reizēm liek tām būt savstarpēji saspīlētām,” skaidroja Urtāne.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti