Sadaļas Sadaļas

Rīta Panorāma

Aglonas svētceļnieki

Rīta Panorāma

Trešdienās fon Stricka villā mūzikas vakari

Intervija ar Raimondu Graubi

Fonds «Namejs» rīko nometni starptautisko operāciju veterānu bērniem

Pirmo reizi tiek rīkota nedēļu ilga nometne starptautisko operāciju veterānu bērni no visas Latvijas.

"Namejs" vadītājs, atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds GraubeZane Mače

To ar Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku (NBS), ASV vēstniecības Latvijā, uzņēmuma "Latvijas finieris" un citu atbalstu organizē valsts aizsardzības un patriotisma fonds "Namejs". Tā vadītājs, atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube saka, ka nometne ir kā sabiedrības pateicība karavīru ģimenēm.

"(..) Tā ir patiesībā kā tāda pateicība karavīriem, ģimenēm. Ģimenes jau arī piedalās tajās militārajās operācijās, jo sievas paliek mājasdarbus darīt, viņas uztraucas, manuprāt, vairāk nekā paši karavīri savu operāciju rajonos. Ar sabiedrības palīdzību, ar labdarības palīdzību, ar mūsu atbalstītājiem to mēs esam šobrīd panākuši. Un pirmā nometne sāksies šo svētdien," teica Graube.

Fonda sniegtā informācija liecina, ka bērnu un jauniešu nometnē "Mazais Namejs", kas notiks no 5.līdz 11. augustam Īvandes muižā, piedalīsies 85 starptautisko operāciju veterānu bērni no visas Latvijas.

Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt vairākas NBS vienības, dodoties ekskursijās uz Liepāju un Kuldīgu, kā arī piedalīties izturības pārgājienā un stratēģiskajās spēlēs.

"Mazā Nameja" programmisko un audzināšanas darbu veiks Latvijas skautu un gaidu brīvprātīgie vadītāji, kas ikdienā vada skautu un gaidu vienības visā Latvijā. Nometnē būs arī atsevišķa skautu un gaidu diena, kurā dalībnieki tiks iepazīstināti ar šīs kustības tradīcijām un praksi.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" mērķis ir veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, uzturēt starptautiskajās operācijās cietušo karavīru piemiņu un atbalstīt NBS attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt