Februārī populārākie portāli – «Delfi», «Inbox» un «Tvnet»

Februārī gandrīz visi Latvijas portāli uzrādījuši apmeklētāju skaita kritumu, kas skaidrojams ar faktu, ka februāris ir gada īsākais mēnesis. Populārākais portāls februārī bija “Delfi”, otrajā vietā ierindojās “Inbox.lv”, bet trešajā  - “Tvnet.lv”, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” publicētais Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu TOP20 februārī.

Kopējās statistikas TOP3 februārī no visām platformām, t.i., no datoriem, mobiliem telefoniem, planšetdatoriem un mobilajām aplikācijām kopā, ir attiecīgi ziņu portāls delfi.lv ar 797 000 apmeklētāju, multifunkcionālais portāls inbox.lv ar 784 000 apmeklētāju. Ziņu portāls tvnet.lv ar 663 000 apmeklētāju nemainīgi uzturas topa 3.vietā, lai gan sākot ar februāri no domēna ir nodalīti ziņu portāls apollo.lv un izklaides portāls spoki.lv.

Ceturtajā vietā no visām platformām kopā ir ziņu un izklaides portāls skaties.lv ar 491 000 interneta lietotāju, bet TOP5 noslēdz ziņu portāls jauns.lv ar 489 000 apmeklētāju lielu auditoriju.

Portāli apollo.lv un spoki.lv sasnieguši attiecīgi 349 000 un 232 000 lasītāju, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas Topa 10. un 17. vietā. Savukārt februāra topā atgriežas cenu salīdzināšanas vietne salidzini.lv ar 234 000 lietotāju, ieņemot kopējās statistikas topa 16. vietu.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti