Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Kā EP deputātu kandidāti pārliecina vēlētājus piedalīties vēlēšanās? Izvēlies nākotni!

Kā EP deputātu kandidāti sola popularizēt Latvijas kultūru? Izvēlies nākotni!

EP kandidāti: Latvijas kultūras atpazīstamībai Eiropā nepieciešams palielināt investīciju apjomu

Lai veicinātu Latvijas kultūras atpazīstamību Eiropas Savienības līmenī, nepieciešams palielināt investīciju apjomu dažādās tradicionālajās prasmēs, Latvijas Televīzijas organizētās debatēs "Izvēlies nākotni" pauda Eiropas Parlamenta deputātu kandidāti.

"KPV LV" saraksta kandidāts uz deputāta amatu Roberts Spručs norādīja, ka Eiropas līmenī interesanta varētu būt latgaliešu valoda. Savukār "Latviešu nacionālistu" pārstāvis Jānis Mencis uzsvēra, ka bieži vien kultūras jomas nav pašpelnošas un tajās ir jāinvestē. "Jādod iespēja izrauties audējām, tēlniecēm un podniekiem," sacīja Mencis.

Pēc Eiropas Latviešu apvienības, Latviešu biedrības Beļģijā un Eiropas Kustības Latvijā iniciatīvas un sadarbībā ar Latvijas Televīziju Briselē notiek debates ar to partiju pārstāvjiem, kas Latvijā iesniegušas sarakstus startam Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Debatēs piedalās 14 partiju pārstāvji, un viņus iztaujāja Latvijas Televīzijas žurnālisti – Ilze Nagla un Jānis Geste. Debates notiek divās daļās, un katrā piedalās septiņas partijas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti