Panorāma

Salacgrīvā smaga avārija un ķīmiskā noplūde

Panorāma

NATO ģenerālsekretārs: ES un NATO jāsadarbojas ciešāk

Mediķiem dāvina arī "Skrīveru gotiņas"

Enerģijas deva grūtajā Covid-19 izplatības laikā – mediķiem dāvina konfektes «Gotiņa»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Arī uzņēmums "Skrīveru pārtikas kombināts" lēmis teikt savu paldies Rīgas Austrumu slimnīcas, Stradiņa slimnīcas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu kolektīvam par darbu Covid-19 apstākļos, dāvinot konfektes "Gotiņa" kā enerģijas devu darba pilnajai ikdienai.

Trīs kastes smaržīgu un garšīgu konfekšu "Skrīveru pārtikas kombināta" saimnieki trešdien piegādāja arī Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, kur dāvanu personīgi pieņēma medmāsa un rezidente no vienas Covid-19 pacientu nodaļas.

Uzņēmums iedvesmojies no ziedu sirds, kas kā pateicības pilns žests par mediķu darbu Covid-19 laikā tapusi pie Stradiņa slimnīcas A korpusa.

"Tas, ko mēs varam darīt, ir, ka mūsu kolektīvs ir 100% vakcinēts, un tas ir tas, ko mēs varam darīt, lai atvieglotu šo ikdienu jums visiem," mediķiem sacīja "Skrīveru pārtikas kombināts" saimniece Baiba Lūse.

Pirmās "Gotiņas" ar uzrakstu "Turās!" saimnieki aiznesuši savai ģimenes ārstei, tad izlēmuši vairākas kastes atvest arī uz Rīgu.

Lūse pastāstīja: "Mēs vienkārši vēlējāmies iepriecināt un uzmundrināt mūsu mediķus, un tās "Gotiņas" ir ar ziedu sirsniņu. Mēs viņu izveidojām, iedvesmojoties no "Depo" žesta un sveiciena. Tas ir tāds labs veids, kā pateikt paldies mediķiem."

Slimnīcas 4. Covid-19 nodaļas rezidente Alise Dekante un medicīnas māsa Sandra Laudiņa konfektes nesīs visiem darbiniekiem, kas ikdienā ārstē Covid-19 pacientus.

"Ikdiena ir darbīga. Darba ir daudz. Čakli strādājam. Prieks par sabiedrības līdzatbildību un arī atbalstu mediķiem. Katrs labs vārds ir zelta vērts. Paldies visiem, kas ievēro ierobežojumus, kas situāciju tver nopietni," sacīja Dekante. 

Savukārt Covid-19 nodaļas medicīnas mās Sandra Laudiņa piebilda: "Darbs ir grūts, bet cenšamies to darīt ar prieku, lai arī slimniekiem radītu labsajūtu un viss būtu labi. Nodaļa ir pilna, un kolektīvs ir ļoti liels, tā ka visiem pietiks."

Vēl šādas konfektes ar aicinājumu izturēt grūto laiku nonākušas arī pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem un Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti