Ekspertu atzinums: Pazudušā mazā Ivana nāves iemesls – nosalšana

Vasarā Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna Ivana Berladina nāve iestājās no vispārējā organisma atdzišanas pazeminātas temperatūras iedarbībā, informēja Valsts policija, atsaucoties uz ekspertu atzinumu.

Ekspertu atzinumā norādīts, ka Ivana nāve iestājās no vispārējā organisma atdzišanas pazeminātas temperatūras iedarbībā. Nāves iestāšanās laiku ekspertīze precīzi noteikt nevar.

Pēc visu kriminālprocesā esošo materiālu saņemšanas un apkopošanas, visticamāk, tiks nozīmēta kompleksā ekspertīze, kas, vadoties pēc visiem apstākļiem, liecībām, iegūtās informācijas un citiem aspektiem, varētu sniegt pilnīgāku ainu.

Izmeklēšana kriminālprocesā vēl turpinās.

Vēstīts par jūlijā notikušo traģēdiju Liepājā, kur no no sava dzīvokļa izgāja piecus gadus vecais Ivans Berladins un mājās neatgriezās. Viņa māte apgalvoja, ka šī bijusi pirmā reize, kad Ivans viens aizgājis no mājām.  Desmit dienas pēc pazušanas zēns atrasts bez dzīvības pazīmēm Dubeņos meža masīvā. Apstiprinājusies policijas versija par to, ka bērns varētu būt apmaldījies un klīdis viens.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti