Eksperte: Vardarbība un pazemošana skolās ir ikdiena

Vardarbība un pazemošana skolās nav tikai atsevišķi gadījumi, bet gan ikdiena, un gan sabiedrībai, gan skolai jāiemācās ar to rēķināties, neilgi pirms diskusijas par vardarbības izskaušanu skolās, Latvijas Radio norāda „Politika.lv” producente Ilze Straustiņa.

Viņa norāda, lai problēmu risinātu, nepietiek tikai ar dokumentu ieviešanu, par to ir arī jārunā. „Vardarbība un pazemošana skolās ir kļuvusi teju jau par ikdienu un, lai risinātu šo problēmu, ir nepieciešama plaša diskusija. Šādi pazemošanas un vardarbības gadījumi var notikt jebkurā skolā – vienalga, vai tai ir laba vai slikta reputācija. Ja par to nerunās, tad nekas nemainīsies. Ir jāsaprot, kā veidojas bērnos agresija un kādas sekas var nodarīt pazemošana un vardarbība skolās,” uzsver Straustiņa.

Straustiņa norāda, ka vispirms jāsaprot vardarbības cēloņi un pēc tam jau būs iespējams vētīt, kā to iespējams izskaust.

Jau trešdienas vakarā, lai pārrunātu vardarbību skolās un iespējas tās mazināt, Kaņepes kultūras centrā notiks diskusija, kurā piedalīsies ministriju pārstāvji, bērnu tiesību aizstāvji un skolu pārstāvji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti