«Ekselences balvai» aicina virzīt progresīvus eksakto zinātņu skolotājus

Skolēni, viņu vecāki, skolu vadība un ikviens cits var izvirzīt eksakto zinātņu skolotājus „Ekselences balvai”. Šogad balvu pasniegs jau sesto gadu, un tas ir meistarības apliecinājums tiem fizikas, ķīmijas, bioloģijas un matemātikas skolotājiem, kas ar savu darbu spējuši ieinteresēt skolēnus eksaktajās zinātnēs. 

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadītāja Dace Namsone Latvijas Radio pastāstīja, ka “ekselences balva ir domāta, lai atbalstītu labākos fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus, kuri strādā atbilstoši laikam, tātad varētu teikt, ieinteresē skolēnus mācīties dabaszinātnes un matemātiku”.

“Nav noslēpums, ka ir problēmas darba tirgū ar labu speciālistu trūkumu tieši eksaktajās nozarēs, tāpēc uzņēmēji atbalsta to, lai skolā process būtu atbilstošs laikam, skolēniem saistošāks un aizraujošāks. Tātad uzņēmēji dod labākajam skolotājam katrā priekšmetā 1400 eiro. Pieteikt var ikviens interesents, un to var izdarīt līdz 18. janvārim, informāciju meklējot interneta vietnē dzm.lu.lv,” sacīja Namsone.

LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadītāja Dace Namsone: Par Ekselences balvu

Skolotājus balvai var pieteikt, aizpildot īsu elektronisko pieteikumu. Labākie balvas pretendenti saņems uzņēmēju sarūpētu naudas balvu 1400 eiro apmērā.

Lai izvirzītu skolotāju „Ekselences balvai”, jāaizpilda e-pieteikums, norādot skolotāja vārdu un īsi aprakstot, kāpēc tieši šis skolotājs tiek izvirzīts. Pēc e-pieteikuma iesniegšanas organizatori skolu vadību aicinās sniegt rekomendāciju izvirzītajam skolotājam, bet skolotāju pašu – iesniegt savu CV. Labākie no pretendentiem tiksies balvas finālā, lai  parādītu savu pieeju mācību darbam klātienē un savstarpēji apmainītos ar inovatīvām idejām. Dienas noslēgumā notiks svinīga apbalvošanas ceremonija. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti