Edvards Smiltēns ievēlēts Reģionu apvienības valdē

Politisko partiju apvienības “Latvijas Reģionu apvienība” (LRA) pārstāvju sapulcē tika pieņemts lēmums par apvienības valdes sastāva paplašināšanu un maiņu. Ņemot vērā, ka politiskā kustība “Sabiedrība centriskai politikai” (SCP) kļuvusi par LRA sadarbības partneri, tās vadītājs Edvards Smiltēns vienbalsīgi tika ievēlēts LRA valdē.

“Vērojot pašreizējo situāciju, varam secināt, ka centriskie politiskie spēki ir iziruši un politika radikalizējas, tāpēc par savu uzdevumu uzskatām nostiprināt centrisko domāšanu un idejas Latvijas politikā, izstrādājot jaunu politisko piedāvājumu,” pauda Edvards Smiltēns.

Turpmāk LRA valdē strādās valdes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga,  Smiltēns,  Liepājas domes deputāts un biedrības "Liepājnieki" valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, biedrības “Latgolys spāks” priekšsēdētājs un 12. Saeimas deputāts Juris Viļums, Vidzemes partijas valdes loceklis un Ķekavas novada domes deputāts Valts Variks.

Jau ziņots, ka Saeimas deputāts Smiltēns par izstāšanos no partijas "Vienotība" paziņoja augustā notikušajā partijas kongresā, vienlaikus nolemjot nekandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu. Smiltēns izstājās arī no "Vienotības" Saeimas frakcijas.

Savukārt septembra vidū kļuva zināms, ka Smiltēns kļuvis par biedrības "Sabiedrība par labām pārmaiņām" (tagad ''Sabiedrība centriskai politikai'') valdes priekšsēdētāju.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti