Dienas ziņas

Svētkos aicina aizdomāties par vienlīdzību

Dienas ziņas

4.maija svētkus Rēzeknē atzīmē ar velobraucienu

Labdarības pasākums «Mazajai sirsniņai»

Ēdolē 4. maijā tradicionāls labdarības pasākums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Latvijas neatkarības svētkiem Ēdolē pošas īpaši, jo te jau par tradīciju kļuvis pie balti klātiem galdiem cilvēkus aicināt uz labdarības pasākumu “Mazajai sirsniņai”. Šai reizē ēdolnieki atsaukušies Latvijas akcijai “Nepaej garām!”, un saziedotie līdzekļi atbalstīs nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām.

Labdarības pasākums "Mazajai sirsniņai" Ēdolē aizsācies pirms pieciem gadiem, bet kopš  diviem gadiem labdarība iet roku rokā ar Latvijas otro dzimšanas dienu, jo tā ir kopā būšana. Labdarības idejas autore ir Ēdoles kultūras nama direktore Inese Poriķe. Pirmajā reizē ziedojumi tika vākti vietējai meitenei Marijai, nākamajos gados –  onkoloģijas slimniekiem, kādai meitenei ortopēdiskajiem apaviem, arī Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļai. Savukārt šogad Ēdoles iedzīvotāji vākuši naudu nometnei bērniem ar īpašām vajadzībām.

Koncertā priekšnesumus sagatavojuši Ēdoles pagasta amatiermākslas visu paaudžu dalībnieki – dziedātāji, dejotāji, muzikanti. Pasākumu iecienījuši arī amatiermākslinieki no citiem pagastiem. Viņi atzīst – ir patīkami palīdzēt, bet vēl lielāks ir kopā būšana prieks.

Pasākuma viesi un dalībnieki bija aicināti pie balti klātiem galdiem, uz kuriem cienastā – rupmaize un medus. Bērnu ar īpašām vajadzībām nometnēm uz Latvijas Bērnu fondu no Ēdoles ceļos vairāk nekā 230 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti