Dzintars: Nākamajās vēlēšanās NA jāiegūst līdz 35 vietām Saeimā

Nākamajās Saeimas vēlēšanās Nacionālajai apvienībai (NA) jāiegūst parlamentā 30 līdz 35 vietas, sestdien Ogrē notiekošajā NA kongresā teica partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Raivis Dzintars savā runā slavēja labos NA rezultātus 12.saeimas vēlēšanās, kas palīdzēja palielināt tai deputātu skaitu Saeimā.

Tāpat Dzintars akcentēja ģeopolitisko situāciju, norādot uz Krievijas impērisko ekspansiju.

"Mums jābūt pie Rietumiem, taču nevis kā ierindas biedriem bez sejas, bet gan pastāvīgai valstij," teica Dzintars.

Viņš arī norādīja, ka Latvijai jābūt Rietumu līderim tradicionālajās vērtībās.

Runājot par NA darbu valdībā, Dzintars uzvēra sarežģīto un lēno lēmumu pieņemšanas procesu dažādu starpparteiisko politisko cīņu rezultātā. "Tomēr labi apzinamies, ka jebkura cita alternatīva esošajai koalīcijai būtu katastrofāla," piebilda Dzintars.

Savukārt NA pārstāve, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, uzrunājot klātesošos, aicināja raudzīties pāri vienas partijas interesēm.

Tāpat viņa akcentēja Lietuvas prezidentes Daļas Gribauskaites stingro nostāju pret Krieviju. Mūrniece pauda, ka Latvijas prezidentūras ES padoē laikā, iedzīvotājiem vajag būs īpaši modriem un izvairīties no meliem dezinformācijas publiskajā telpā. Viņas skatījumā Latvijā ir nepieciešams konsekventi turpināt palielināt finansējumu aizsardz;ibai,

""Zaļajiem cilvēciņiem" rosīties Latvijā netiks ļauts", sacīja Mūrniece, piebilstot, ka mediju vide ir Latvijas nacionālās drošības jautājums.

Jau vēstīts, ka Sestdien, 13. decembrī, uz savu ikgadējo kongresu pulcējas valdošajā koalīcijā ietilpstošā Nacionālā Apvienība. Kongresā paredzēta aizvadīto Saeimas vēlēšanu kampaņas un tās rezultātu analīze, partijas mērķu un uzdevumu apspriešana, kas īstenojami, strādājot 12.Saeimā, un partijas valdes, padomes un revīzijas komisijas atskaites, kā arī apvienības galveno institūciju vēlēšanas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti