Dzemdību nama fonds aicina sabiedrību iesaistīties autokrēsliņu nomas parka izveidē

Jaunizveidotais Dzemdību nama fonds aizvadītajā nedēļā uzsāka projektu, kura mērķis – izveidot autokrēsliņu nomas parku.

Rīgas Dzemdību nama fonda valdes priekšsēdētāja Elizabete PumpureKristaps Feldmanis
  Tas palīdzētu primāri dvīnīšu vecākiem saņemt autokrēsliņus uz sešiem mēnešiem, tādējādi palīdzot samazināt izmaksas, kas, ģimenē ienākot dvīnīšiem, krasi pieaug, stāstīja Rīgas Dzemdību nama fonda valdes priekšsēdētāja, ginekoloģe un dzemdību speciāliste Elizabete Pumpure.

   

  "Mēs atbalstām pamatā dvīnīšu vecākus - jo tas ir dubults finansiāls slogs, iedodot bez maksas šos krēsliņus, lai viņi [bērniņi] varētu droši doties mājās. Savukārt pēc tam, ja krēsliņš nav cietis, mēs to saņemam atpakaļ un atkal iedodam uz īso periodu, jo parasti šie pirmie krēsliņi ir derīgi līdz sešiem mēnešiem, jo bērniņš izaug," teica Pumpure.

  Viņa atzina, ka ir vērojama liela sabiedrības un arī krēsliņu tirgotāju atsaucība.

  "Ja kāds ir ieinteresēts kā ziedotājs, tad var Dzemdību nama fonda mājaslapā – "dznfonds.lv", izlasīt par to, kā sazināties ar mums. Un, protams, pirms mēs piešķiram krēsliņu kādam citam, mēs pārbaudām tā tehnisko stāvokli, skatāmies, vai nav kāda pazīme, ka krēsliņš ir cietis kādā negadījumā, līdz ar to ir samazinājusies tā drošība."

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti