Panorāma

Naudu slimnīcām vēl nepiešķir

Panorāma

Satversmes tiesu vadīs Aldis Laviņš

Drošības policija brīdina par riskiem 9.maijā

Drošības policija vēl nav aizturējusi spridzināšanu draudošo personu 9.maijā

Drošības policija (DP) līdz šim vēl nav aizturējusi to personu, kura izsūtījusi vēstules ar draudiem sarīkot pašnāvniecisku spridzināšanu, ja šā gada 9.maijā notiks pasākums pie Uzvaras pieminekļa. Tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Panorāma” pastāstīja DP priekšnieka vietnieks Juris Leitietis.

Leitietis apstiprināja, ka DP saņēmusi draudu vēstuli par spridzināšanu 9.maija pasākumos. Tāpēc Drošības policija nosūtījusi vēstuli virkni iestāžu, aicinot veikt drošības pasākumus, lai nepieļautu šādu iespēju.

"Drošības policija ir saņēmusi šādu vēstuli, kurā kāda persona grib sarīkot pašspridzināšanos. Tāpēc mēs pasākuma organizatoriem Rīgas Domei, kārtības nodrošinātājiem Valsts policijai esam nosūtījuši vēstuli, kurā lūdzam organizēt un īstenot drošības pasākumu kompleksu, lai pat nepieļautu šādu iespēju,” sacīja Leitietis.

Minēto draudu vēstuli Drošības policija uztver kā provokāciju, tomēr arī strādā pastiprinātā režīmā, lai nepieļautu draudus. DP aizvien meklē un nav aizturējusi personu, kura sūtījusi minēto vēstuli, sacīja Leitietis.

Savukārt attiecībā uz „Krievu maršu” DP uzskata, ka šāda pasākuma aizliegšana būtu ļoti vēlama.

Jau ziņots, ka vairāki Latvijas interneta ziņu portāli, plašsaziņas līdzekļu redakcijas, kā arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ("Saskaņas centrs") saņēmuši anonīmu vēstuli, kurā pausti draudi veikt pašnāvnieka spridzināšanas aktu, ja šā gada 9.maijā notiks pasākums pie Uzvaras pieminekļa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti