Drīzumā satiksmi pār Daugavpils šoseju Salaspilī regulēs luksofors

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Jau drīzumā satiksmi pār Daugavpils šoseju Salaspilī regulēs luksofors, kas ļaus vietējiem iedzīvotājiem justies drošāk.

Šonedēļ darbu uzsākuši celtnieki, un paredzēts, ka gada nogalē Rīgas ielas un Daugavpils šosejas krustojumā satiksmi regulēs luksofors.

Patlaban pa Rīgas - Daugavpils šoseju automašīnas visu diennakti plūst nebeidzamā straumē. Speciālas joslas nav, un šoferiem, kam jāveic kreisais pagrieziens, lai iebrauktu Salaspilī, īsto brīdi nākas gaidīt diezgan ilgi, bet vēl grūtāk ir gājējiem, kuriem nokļūšanai šosejas otrā pusē jāšķērso četras braukšanas joslas. „Ar bērniem, ar ratiņiem… citi vadītāji apstājas, bet gadās, ka viens apstājas, bet cits tajā laikā apdzen, un tad var sanākt ļoti bēdīga situācija,” saka salaspilietis Alberts.

Arī Juris apliecina, ka sevišķi vasarā daudzi dodas uz Salaspili. „Daudz cilvēku iet šeit pāri. Daudz. Vasarā dikti daudz, jo tur mums ir pludmale, un visi iet uz turieni sauļoties un atpūsties,” saka Juris.

Par satiksmes regulēšanu ar luksoforu spriests jau gadiem ilgi. Krīzes laikā palīdzēt pāriet šoseju pašvaldība bija norīkojusi pat tā saucamos „simtlatniekus”. Šovasar gan beidzot noslēgts trīspusējais līgums, un šonedēļ darbu sākuši arī celtnieki.

Projektā paredzēts, ka tiks ne vien uzstādīts luksofors, bet arī izveidota bremzēšanas josla un vienā posmā arī ielu apgaismojums. Projekta kopējās izmaksas pārsniedz 250 000 latu.

Ieplānotos darbus paredzēts pabeigt četru mēnešu laikā, bet jau šobrīd ir skaidrs, ka šosejas labā puse tiks vairāk apdzīvota un pēc pāris gadiem atkal nāksies domāt par vēl kāda luksofora izbūvi uz Daugavpils šosejas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti