Dreimane ikgadējā novērtēšanā saņēmusi ļoti labu vērtējumu, tomēr darbu nevar turpināt

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane strādājusi ļoti labi, tomēr anulētās valsts noslēpuma pielaides dēļ viņa darbu šajā amatā nevar turpināt, ar šādu vērtējumu klajā nākusi premjeres vadītā Dreimanes ikgadējā darba novērtēšanas komisija, kas otrdien beigusi darbu.

"Lai arī kopumā novērtēšanas komisijas locekļi ir vērtējuši darbību kā ļoti labu, tomēr novērtēšanai ir pievienota piezīme, ka, ņemot vērā Satversmes Aizsardzības biroja atzinumu par speciālās pielaides valsts noslēpumam anulēšanu, Valsts kancelejas direktores darba turpināšana šajā amatā nav iespējama, secinājusi komisija," aģentūrai BNS pastāstīja premjeres preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Komisija vērtējusi Dreimanes paveikto gan 2013., gan 2014.gadā.

Sēdes protokolā ir fiksēts, ka Valsts kancelejas direktorei ir piedāvāta rotācija uz citu atbilstošu amatu valsts pārvaldē, bet Dreimane no piedāvājuma ir oficiāli atteikusies.

Jau ziņots, ka SAB atņēmis pielaidi valsts noslēpumam Valsts kancelejas direktorei Dreimanei, un viņa tiks atbrīvota no amata, žurnālistiem pirmdien apstiprināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ("Vienotība"). Daļu no iemesliem premjere zina, tomēr tos neatklās.

Uz jaunu Valsts kancelejas direktora amatu tiks rīkots konkurss.

Direktores vērtēšanu veica Straujumas vadīta komisija, kurā ir viņas biroja vadītājs Ringolds Arnītis, Tieslietu ministrijas valsts  sekretārs Raivis Kronbergs, Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Guntis Puķītis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti