«Dod pieci!» saņem vēl vairākus lielus uzņēmumu ziedojumus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Labdarības maratons „Dod pieci!”, kas šogad norisinās no 17. līdz 23.decembrim, maratona pēdējā dienā saņēmis no uzņēmumiem vairākus lielus ziedojumus.

„Dod pieci!” stikla studijā par 5000 eiro lielu ziedojumu paziņoja viens no vadošajiem uzņēmumiem klīnisko pētījumu jomā „AmberCRO”, pasūtot grupas „The xxx” dziesmu „Seasons Run”.

Savukārt festivāla „Še desmit!” rīkotāji festivālā labdarības maratonam „Dod pieci!” savākuši 3124,8 eiro. Viņi izvēlējās „Sudden Lights” dziesmu „Just Fine”. Jau vēstīts, ka festivālu „Še desmit!” rīkoja grupa „Singapūras satīns”, iesaistot duetu Čipsis un Dullais, grupu „Sudden Lights”, „Pirmais kurss”, reperi Edavārdi un DJ Niku Evaldu.

Tikmēr būvniecības nozares uzņēmums "Līmenī" (betonagridas.lv), kas nodrošina betona grīdu ieklāšanu, ziedoja no katra sava lielākā objekta kvadrātmetra 10 eiro centus, kopā savācot ziedojumam 2200 eiro. Tāpat uzņēmuma pārstāvis dāvināja „Dod pieci!” komandai kopā ar meitām veidotu eņģelīšu skulptūru rāmītī.

Tāpat „Dod pieci!” pateicas arī skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecība uzņēmumam „Stipro” par 2000 eiro ziedojumu un tiem uzņēmumiem, kuri ziedoja, bet izvēlējušies palikt "klusie" jeb "neredzamie ziedotāji".

Iepriekš 5000 eiro labdarības maratonam ziedoja arī uzņēmums "Accenture".

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Noskaties labdarības maratona «Dod pieci!» himnas video!

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti