Pēcpusdiena

Valdība apstiprinājusi Veselības ministrijas plānu reto slimību jomā

Pēcpusdiena

Nacionālā apvienība piedāvā jaunu ģimenes pabalsta variantu

Akcija “Dod pieci!” pirmo reizi norisināsies Doma laukumā

«Dod pieci» pirmo reizi notiks Doma laukumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Ceturtais labdarības maratons „Dod pieci”, ko Latvijas Radio rīko sadarbībā ar Latvijas Televīziju un labdarības organizāciju Ziedot.lv, no 17. līdz 23. decembrim pirmo reizi noritēs Doma laukumā. Iepriekš akcija notika dzelzceļa stacijas laukumā.

Arī šogad labdarības maratona laikā trīs dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā.

Jau ziņots, ka šogad „Dod pieci” aktualizēs Latvijas bērnunamos valdošo situāciju un nepieciešamību dot bērnunamu bērniem iespēju augt pilnvērtīgās ģimenēs. Precīzs ziedojumu mērķis tiks izziņots tuvākajā laikā, taču jau tagad zināms, ka ziedošanas kārtība nemainās.

Ziedot jebkurā paša izvēlētajā apmērā varēs gan ziedot.lv mājaslapā, gan „Dod pieci” mājaslapā dodpieci.lv, kur no 4. decembra varēs pieteikt dziesmu par minimālo ziedojumu 5 eiro apmērā. No 17.-23. decembrim labdarības maratona norises laikā ziedot varēs arī stikla studijā, kas pirmo reizi atradīsies Doma laukumā, kur ik gadu šajā laikā norit arī tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš.

Labdarības maratona „Dod pieci” laikā stikla studiju apciemos vairāki desmiti Latvijā pazīstamu personību, kā arī ik dienu ar koncertu uzstāsies Latvijas populārākie mūziķi. „Dod pieci” norisei 24 stundas diennaktī varēs sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā, tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv, kā arī Latvijas Televīzijas kanālos.

Labdarības maratons "Dod pieci" ir daļa no starptautiska projekta "Serious Request", kurā dažādās Eiropas valstīs ik gadu notiek vairāki labdarības maratoni.

Pirmajā labdarības maratonā "Dod pieci!" 2014. gada decembrī saziedoti 64 550 eiro, kas nodrošināja Ziemassvētku dāvanas vairāk nekā 5000 trūcīgo un vientuļo Latvijas sirmgalvju. 2015. gadā saziedoti 135 546 eiro, kas sniedza asistenta atbalstu vairāk nekā 50 ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Savukārt 2016. gadā saziedota līdz šim lielākā summa "Dod pieci!" vēsturē – 190 910 eiro, kas nodrošinās iespēju sarīkot 21 nometni onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem psihosociālā atbalsta saņemšanai. 

Par ieguldījumu sabiedrības labā "Dod pieci!" 6. oktobrī tika pasniegta Eiropas pilsoņu balva.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti