Dobeles un Tukuma novadā šonedēļ izdemolētas 15 autobusu pieturvietas

Pie valsts autoceļiem Dobeles un Tukuma novadā šonedēļ konstatēti līdzīgi vandālisma un zādzību gadījumi, kuros bojāti soliņi 15 autobusu pieturvietās, informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

"Latvijas Valsts ceļu" pārstāve Anna Kononova
00:00 / 00:34
Lejuplādēt

Soliņiem ir izzāģētas un nozagtas kopā 69 koka latas, un vandāļu nodarītie zaudējumi ir 1157,17 eiro (ar PVN).

LVC Zemgales reģionālā nodaļa ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par valsts autoceļam nodarītajiem zaudējumiem un ar lūgumu izmeklēt pieturvietu soliņu bojāšanas gadījumus.

Apzagtās pieturas atrodas uz Liepājas šosejas (A9), kā arī reģionālajiem autoceļiem Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) un Dobele–Jaunbērze (P102). Dobeles novadā aprīkojums vienā vai abās brauktuves pusēs bojāts deviņās pieturās: "Lejasstrazdu pagrieziens", "Līvbērzes stacija", "Aņģi", "Kāļi", "Rasas", "Vēdzeles", bet Tukuma novadā  sešās: “Pikšas”, “Bražas”, “Apšupes ferma”, “Atmodas”, “Pagrieziens uz Džūksti”.

LVC norādīja, ka katru gadu uz Latvijas valsts autoceļiem tiek nozagts vai sabojāts sabiedriskā transporta pieturvietu un cits autoceļu aprīkojums, ceļazīmes, drošības barjeras, luksofori, apgaismojums.  Zādzību un vandālisma sekas ir ne vien materiālie zaudējumi, kas ik gadu ir vairāki simti tūkstošu eiro, un mazākas ērtības, bet pats svarīgākais – tādā veidā bieži tiek apdraudēta autoceļu lietotāju drošība.

LVC aicina autovadītājus būt vērīgiem un informēt Valsts policiju, ja tiek pamanīta zādzība vai apzināts ceļu aprīkojuma bojājums, kā arī informēt LVC Satiksmes informācijas centru, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti