Diskutēs par attālināto mācību pieredzi un atziņām, gatavojoties kompetenču izglītībai

Kādu pieredzi skolām un skolēniem devusi pēkšņā pāreja uz attālināto mācīšanos un ko no tās būtu vērts pārņemt paliekoši? Šai tēmai šonedēļ un nākamnedēļ tiek veltīti četri tiešsaistes forumi, ko rīko Valsts izglītības satura centra projekts “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb “Skola2030”.

Forumiem ikviens varēs sekot “Skola 2030” “Facebook” lapā, bet, lai uzdotu jautājumus un piedalītos diskusijā, būs jāreģistrējas “Skola 2030” mājaslapā. Kā Latvijas Radio pastāstīja projekta “Skola 2030” vadītāja Zane Oliņa, forumos iegūtās atziņas tiks publiskotas pirms jaunā mācību gada, un, balstoties uz tām, tiks meklēti arī praktiski risinājumi mācību procesa uzlabošanai.

Projekta “Skola 2030” vadītāja Zane OliņaMāra Rozenberga

  “Forumu mērķis ir mācīties no šīs unikālās pieredzes, mācoties attālināti, lai skola būtu vēl labāka bērniem un skolotājiem, kad viņi tajā atgriezīsies. Mērķis ir saprast, kādas ir būtiskākās atziņas, kādas ir radušās skolotājiem, praktiķiem, skolēniem un arī vecākiem. Kāda ir bijusi viņu pieredze, kā arī veidot ieteikumus, kā to darīt labāk uz priekšu, gan ņemt vērā šīs atziņas, gatavojoties pilnveidotā satura ieviešanai,” stāstīja Oliņa.

  Forumu programma:

  • 9.jūnijā: Skolas sols un mācību grāmata - vai joprojām dominējošais veids, kā mācīties?
  • 16.jūnijā: Kā sasniegt katru bērnu: viens ritms visiem klasē vs. katram savs - attālināti mājās?
  • 17.jūnijā: Ekrāns un skolotājs - kurš kuru jeb kā viens otram var palīdzēt labāk?
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti