Dievkalpojumu apmeklētāji: Lieldienas dod lielu prieku un dzīvības spēku

Rīgas centra baznīcās Lieldienu dievkalpojumi šodien ir kupli apmeklēti. Ticīgie uzklausa vēsti par Kristus augšāmcelšanos, kas, kā atzīst Latvijas Radio aptaujātie cilvēki, viņiem dod lielu prieku un dzīvības spēku.

Katrs cilvēks uz baznīcu nācis arī ar savām pārdomām. Kādam tās saistās ar globāliem notikumiem, kādam ar dziļi personiskām sajūtām, bet citam – ar pateicību.

Dievkalpojumu apmeklētāji

“Man tādā dziļi personiskā līmenī – kur es esmu, ko es gribu sasniegt. Man liekas – tieši tāpēc Lieldienas ir svarīgas, jo katram cilvēkam dzīvē pienāk brīdis, kad viņš ir krustcelēs. Un ātrāk vai vēlāk cilvēks nonāk pie secinājuma, ka bez Dieva viņa dzīve ir tukša un veltīga,” saka kāda sieviete.

“Man laikam šis ir lielo pateicību gads. Šogad arī vairāk miera un kara jautājums, kas notiek visvairāk. Tas mazliet satrauc,” atklāj kāda uzrunātā sieviete.

Pārdomās dalās kāda cita baznīca apmeklētāja: “Ja tu smaidi, nāc ārā no mises un iekšēji smaidi… tā gaisma. Kad tev uzkāpj uz kājas, tu vienalga smaidi, jo Kristus ir augšāmcēlies.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti