Dienu pēc Abramova atbrīvošanas Centrāltirgus valdi atstājusi arī Tatjana Lūkina

Dienu pēc Anatolija Abramova atbrīvošanas no AS "Rīgas Centrāltirgus" (RCT) valdes to pametusi arī Tatjana Lūkina, savukārt uzņēmuma valdē iecelts 1982.gadā dzimušais Andris Morozovs, kurš 12.Saeimas vēlēšanās kandidēja no "Saskaņas" saraksta.

RCT mārketinga un komunikācijas daļas pārstāvis Ivars Jakovels ("Saskaņa") aģentūrai LETA pastāstīja, ka šā gada 16.jūnijā RCT akcionāru sapulce nolēma ievēlēt Morozovu par RCT valdes locekli. Līdz ar to no pirmdienas, 20.jūnija, RCT valde turpina darbu divu cilvēku sastāvā - jau līdz šim valdē strādājušais Valdis Karnītis un jaunievēlētais Morozovs. Minēto apstiprina arī portālā "Firmas.lv" pieejamie dati.

Jakovels apstiprināja, ka piektdien, 17.jūnijā, īslaicīgi tika aizturēts uzņēmuma valdes padomnieks attīstības projektu jautājumos Anatolijs Abramovs, kurš iepriekš ieņēma RCT valdes priekšsēdētāja amatu, tomēr par aizturēšanas iemesliem un veikto procesuālo darbību nepieciešamību RCT neesot informēts.

Jakovels uzsvēra Amerika teikto, ka RCT ir ieinteresēts, lai pēc iespējas ātrāk tiktu veikta sāktā kriminālprocesa izmeklēšana, kā arī minēja, ka RCT ir gatavs sadarboties ar tiesībsargājošajām institūcijām, nodrošinot visu nepieciešamo informāciju.

Centrāltirgus tirgotāju darbs un tirdzniecības process nav ietekmēts, piebilda Jakovels.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti