Dibinās Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju

Iecerēts dibināt Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju, kuras mērķis būs veidot abu industriju identitāti Latvijā.

Tāpat organizācijas mērķis būs veidot attiecības ar atbilstoša līmeņa organizācijām citviet pasaulē un iesaistīties drošības un aizsardzības industrijas plānošanas procesā.

Jau tagad Latvijas uzņēmumi un zinātniskās un pētnieciskās iestādes aktīvi iesaistās Latvijas Armijas drošības struktūru nodrošinājumā, kā arī piedalās NATO un Eiropas Savienības projektos. Tomēr Latvijas uzņēmumiem ir jābūt vienkopus saredzamiem Eiropas un pasaules kartē,  stāsta federācijas dibināšanas iniciatore Elīna Egle.

„Mēs redzam iespēju vēl vairāk aktivizēt šo Latvijas industriju pienesumu drošības un aizsardzības funkciju nodrošināšanai, kas var stiprināt gan mūsu uzņēmumu konkurētspēju, gan arīdzan attīstīt eksportu. Tas ir galvenais mērķis, kāpēc mēs esam kopā un kāpēc mēs vēlamies, lai tas apjoms, ko saražo Latvijas industrija gan drošības vajadzībām, gan aizsardzības vajadzībām, arvien vairāk pieaugtu,” norādīja Egle.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti