Panorāma

Vairākums bēgļu joprojām pamet Latviju

Panorāma

Grāmata par Raini un Aspaziju Kastaņolā

Kratīšanas mantraču mājās

Detonējot pagaidām nenoskaidrotai ierīcei, Rīgas reģionā cietis policists

Detonējot pagaidām nenoskaidrotai ierīcei, trešdien, 1.novembrī, cietis policists. Tas notika laikā, kad likumsargi kāda kriminālprocesā, kas sākts par iespējamu nelikumīgu munīcijas un sprāgstvielu glabāšanu, Rīgā, tās reģionā un Tukumā veica 12 kratīšanas, stāsta policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Valsts policija par notikušo Zane Mače
  Viņa klāstīja, ka vienā no kratīšanām, kas notika Rīgas reģionā, detonēja pagaidām nenoskaidrota ierīce.

  “Kratīšanas laikā viņa rokās detonēja pagaidām nenoskaidrots sprādzienbīstams priekšmets,” pastāstīja Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš.

  Miesas bojājumus guva policists, kurš tika nogādāts slimnīcā. Gūtie miesas bojājumi nav bīstami dzīvībai. Par notikušo policija veiks pārbaudi, kuras laikā skaidros precīzus notikušā apstākļus.

  Iespējams, tas noticis privātmājā, kas atrodas nelielā, nomaļā Ķekavas novada ciematā Jaunsils. Kaimiņiene, kas mīt apmēram 300 metru attālumā, stāstīja – tuvumā dzīvojošās ģimenes galva ir mantracis, kas kolekcionē vēsturiskus militārus priekšmetus.

  “Mēs jau tā ļoti nedraudzējamies. Viņi jauni un es veca. [..] Ka viņš rok tos kara atribūtus un meklē, tas jā, to mēs zinājām jau sen,” stāstīja Jaunsila ciemata iedzīvotāja.

   Informācija datubāzē “Lursoft” arī liecina - te reģistrēta meklēšanas biedrība “Brālība”. Tās vadītāju Juriju Teteri gan neizdevās sazvanīt.    

  Kratīšanu rezultātā likumsargi kopumā izņēma 40 kilogramus sprāgstvielas trotila, 11 dažādas pistoles, desmit karabīnes, septiņus automātiskos ieročus, 1142 munīcijas vienības un 81 ieroču būtisku sastāvdaļu, 75 spridzināšanas ietaises un to sastāvdaļas.

  Kriminālprocesā pārbauda septiņus cilvēkus, viens cilvēks ir aizturēts.

   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti