Deputāts Anrijs Matīss neturpinās darbu «Vienotības» Saeimas frakcijā

“Vienotības” Saeimas frakcijas deputāti nolēma neturpināt sadarbību ar deputātu Anriju Matīsu, informēja partijā.

Šādu priekšlikumu rosināja frakcijas priekšsēdētājs Hosams Abu Meri, norādot uz frakcijas disciplīnas neievērošanu no Anrija Matīsa puses. Pretēji "Vienotības" frakcijas nostājai Matīss izlēmis balsot par demisijas pieprasījumu tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam (Nacionālā apvienība).

“Ja kāds pēkšņi ir izdomājis kļūt par zvaigzni, lai paspīdētu spožāk uz citu rēķina, tad viņam vairs nav vietas frakcijā,” paziņojumā medijiem norādīja Abu Meri.

KONTEKSTS:

Pēc Matīsa izstāšanās no "Vienotības" frakcijas koalīcijai Saeimā palikušas 56 balsis no 100.

Jau 2017.gada oktobrī Saeimas deputāts Anrijs Matīss nolēmis izstāties no partijas "Vienotība". Viņš gan turpināja strādāt "Vienotības" frakcijā.

Savulaik Matīss bija satiksmes ministrs, taču toreizējā premjere un viņa partijas biedre Laimdota Straujuma pieprasīja ministra demisiju. Iemesls demisijas pieprasīšanai esot  bijis Matīsa novilcinātās darbības, laicīgi neiepazīstinot valdību ar nepieciešamo rīcību valsts nacionālās aviokompānijas "airBaltic" attīstībai, kā arī uzraudzības trūkums pār aviokompānijas stratēģisko virzību.

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 18482
...“Ja kāds pēkšņi ir izdomājis kļūt par zvaigzni, lai paspīdētu spožāk uz citu rēķina, tad viņam vairs nav vietas frakcijā,” paziņojumā medijiem norādīja Abu Meri....Kā cita, ja ne spīdēšanas dēļ, Vienotībai piemetās pats Meri?!? Līdz ar to Vienotību nogremdējot PILNĪBĀ.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti