Deputāta mandātu zaudējušā Liepiņa vietā Saeimā strādās Rihards Melgailis

12. Saeimā deputāta mandātu zaudējušā Daiņa Liepiņa (Latvijas Raģionu apvienība) vietā turpmāk darbosies Rihards Melgailis (Latvijas Reģionu apvienība), liecina Saeimas Preses dienesta informācija.

Melgailim, kurš līdz šim vadīja Vecumnieku novada domi, Saeima sēdē ceturtdien, 8.septembrī, apstiprināja 12. Saeimas deputāta pilnvaras. Pirms balsojuma Melgailis deva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

Izmaiņas Saeimas sastāvā bija nepieciešamas, jo deputāts Liepiņš uzskatāms par izslēgtu no Saeimas sastāva. Viņa vietā no Latvijas Reģionu apvienības kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā kā nākamais parlamentā iestājās Melgailis.

Jau vēstīts, ka Augstākās tiesas Krimināllietu departaments šā gada 1.augustā atstāja negrozītu Zemgales apgabaltiesas spriedumu, ar kuru Saeimas deputāts Liepiņš atzīts par vainīgu apsūdzībā par nepatiesu ziņu sniegšanu amatpersonas deklarācijā. Saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli, pēc notiesāšanas deputāts tiek uzskatīts par izslēgtu no Saeimas sastāva. 

Liepiņš uzskata, ka tiesas lēmums nav samērīgs un ir politiski angažēts.

2 komentāri
JAUTAJUMS
Tur ir vēl kas meloja, kā ar tiem?Liepiņš bij gudrākais taj barā,no tādiem baidās.
Tāmnieks/luterānis
Meli Liepiņu nomaina Mel Gailis! Ka saka austrumu kaimiņi- tas taču ir OH!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti