Panorāma

Panorāma

Panorāma

Patur apcietinājumā «Rīgas satiksmes» lietā iesaistītos

Partiju reitingi decembrī

Decembrī populārākās partijas: «Saskaņa», «KPV LV» un JKP

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, lielākais atbalsts aizvien būtu partijai "Saskaņa" – 20,6%, bet otrajā vietā būtu “KPV LV” ar 10,4%, trešajā vietā - Jaunā konservatīvā partija (JKP) – 8,9%, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma pētījumu centrā SKDS tapušie partiju reitingi.

Tad seko Zaļo un Zemnieku savienība – 6,6%, Nacionālā apvienība –  6,5% un apvienībai “Attīstībai/Par!” - 6,2%.

Ar lielāku starpību seko “Jaunā Vienotība” - 4,2 %, Latvijas  Reģionu apvienība –  3%, Latvijas Krievu savienība – 2,4% un “Progresīvie”- 2,3%.

Par citām partijām balsotu mazāk nekā 1%.

Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, reitings nedaudz audzis “Saskaņai”, “KPV LV” un Nacionālajai apvienībai, bet nedaudz sarucis JKP.      

Aptauju veica pētījumu centrs SKDS pēc LTV pasūtījuma. Aptauja no 1. līdz 12. decembrim veikta visā Latvijas teritorijā, klātienē aptaujājot gandrīz 900 pilsoņus, kas sasnieguši 18 gadu vecumu.

Vēlēšanu rezultāti: 

Saskaitīti 1078 iecirkņi no 1078

2 komentāri
Haralds Elceris Elceris
savādi - nepiedalīsies 12.3% un neSaskaņai +/- tikpat! sovoku elek†orā†s taču iet balsot visi pogolovno! vai nu saaktivizējušies vai muld, ka nu tik ies un balsos un beigās tomēr neaizvelk savas reznās bezdes uz vēlēšanu iecirkni! nekas, līdz Kangarā†a ārkārtas vēlēšanām Kangarā†ā ievēlētās par†ijas vēl pagūs sevi parādīt! :D
Anonīms lietotājs 24544
No kurienes šādi rezultāti? Mani nekad nav uzrunājis SKDS ... varbūt viņi katru mēnesi vienus un tos pašus uzrunā un skatās kā mainās viņu domas ...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti