Dāvis Stalts plāno pamest NA frakciju

Otrdien Nacionālās apvienības frakciju varētu atstāt Saeimas deputāts Dāvis Stalts, liecina Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta rīcībā esošā informācija. Tas saistīts ar parlamentārās izmeklēšanas komisijas par Ķemeru sanatoriju vadīšanu. Jautājums ap to saasinājis attiecības Nacionālās apvienības frakcijā.

Pēc Stalta iniciatīvas Saeimā jau ir savākti nepieciešamie deputātu paraksti, lai tiktu izveidota izmeklēšanas komisija. Komisijas izveidi atbalstījuši arī koalīcijas deputāti, taču Stalta pārstāvētajā frakcijā nav atbalsta viņa paša virzīšanai par komisijas priekšsēdētāju.

Tāpēc deputāts Stalts nolēmis rīkoties radikāli un par savu nodomu pamest Nacionālās apvienības frakciju iecerējis informēt otrdien īpašā preses konferencē.

Ja viņš tiešām atstās frakciju, tad līdz šī sasaukuma beigām varēs strādāt tikai kā ārpusfrakciju deputāts un viņam nebūs tiesību pievienoties citām frakcijām.

Iepriekš ziņots, ka atceltā izsole un neskaidrais tiesas lēmums Ķemeru sanatorijas jautājumā licis iesaistīties arī Saeimas deputātiem. Jūrmalas pilsētas tiesa marta sākumā pēc kreditora "Arhiidea" pieteikuma "Ominasis Latvia" pasludināja par maksātnespējīgu. "Ominasis Latvia" vērsies pie ģenerālprokurora, lūdzot iesniegt Augstākās tiesas Senātā protestu par nepārsūdzamo tiesas spriedumu.

Izsolē aprīlī bija iecerēts pārdot "Ominasis Latvia" piederošo mantu – Ķemeru sanatoriju, kura izsoles sākuma cena noteikta 3,754 miljonu latu apmērā, taču tā atlikta, jo "Arhiidea" tiesā iesniedza sūdzību par tiesu izpildītāja Ulda Zepa rīcību, uzskatot, ka izsole izsludināta sasteigti. Jūrmalas tiesa Zepa rīcību atzinusi par prettiesisku un izsoli atcēlusi.

Ķemeru sanatorijā ir apstājušies renovācijas darbi, kurus veica sanatorijas privatizētājs "Ominasis Italia S.R.L". Vēsturiskais kūrorts pašlaik ir kritiskā stāvoklī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti