Daugavpils Reģionālā slimnīca atsāk plānveida operācijas

Daugavpils Reģionālā slimnīca atsākusi plānveida operācijas, kuras kopš 5.augusta bija apturētas, jo bija kritiskā situācija ar anesteziologu un reanimatologu noslodzi.

Kopš 5. augusta Daugavpils reģionālajā slimnīcā nodrošināja palīdzību vien akūtiem pacientiem un veica operācijas, kuras nevar atlikt. Otrdien, 20.augustā, medicīniskās iestādes vadītājs Grigorijs Semjonovs paziņojis par plānveida operāciju slimnīcā atsākšanu un anesteziologu pietiekamu kapacitāti.

Slimnīca turpina darbu iepriekšējā režīmā, nodrošinot gan neatliekamo, gan plānveida palīdzību, nesamazinot ieplānoto operāciju skaitu.

Grigorijs Semjonovs: Daugavpils slimnīca atsāk plānveida operācijasIvars Soikāns

  “Mums no atvaļinājuma atgriezies viens no mūsu speciālistiem, otrs izgājis no slimības lapas, protams pa pilno mēs viņu nenoslogojam, jo viņš tikko atgriezies no slimības lapas. Un vēl esam dabūjuši divus speciālistus, kas atslogos mūsu speciālistus dežūru ietvaros. No citām ārstniecības iestādēm. Viens rezidents un viens sertificēts ārsts,” pastāstīja slimnīcas valdes loceklis Grigorijs Semjonovs.

   “Šodien vēl notiks sarunas ar dažiem speciālistiem. Līdz ar to mēs te “pa pilno” plānojam stabilizēties. Jau esam stabilizējušies. Mūsu ķirurgi, jau sākot ar rītdienu, sāk  [strādāt] iepriekšējiem apjomiem, operācijas nesamazinot un nevienu operāciju neatsakot. Vēl skatīsimies, iespējams, pat palielināsim tos apjomus, ja izdosies vēl kādus speciālistus piesaistīt,” informēja Semjonovs.

  KONTEKSTS:

  Daugavpils reģionālajā slimnīca uz laiku apturēja to plānveida operācijas, kuras ir iespējams atlikt. Citas slimnīcas gan norādīja, ka daļēji pārtraukt plānveida operācijas neplāno, tomēr norāda uz darbinieku trūkumu – īpaši atvaļinājumu laikā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti