Daugavpils 17. pasta nodaļa uz remonta laiku tiek slēgta, sūtījumus klienti var izņemt Puškina ielā

Būvniecības un telpu rekonstrukcijas darbu laikā Daugavpils 17. pasta nodaļā atklāti iepriekš neparedzēti telpu defekti. Šobrīd oktobra beigās sāktie remontdarbi jāpaplašina, un tie vairs nevar notikt, paralēli telpās apkalpojot arī klientus. Tāpēc Daugavpils 17. pasta nodaļa no pirmdienas, 21. novembra, uz remonta laiku tiek slēgta.

Daugavpils 17.pasta nodaļa uz remonta laiku tiek slēgta, sūtījumus klienti var izņemt Puškina ielā
00:00 / 00:38
Lejuplādēt

Pasta klienti tiek aicināti izmantot citas pasta nodaļas Daugavpilī, bet saņemt pasta sūtījumus konkrētās teritorijas iedzīvotāji turpmāko laiku varēs piegādes punktā Puškina ielā. Daugavpils 17. pasta nodaļas rekonstrukcijas darbi varētu ilgt vismaz pusotru mēnesi.

VAS "Latvijas pasts" pārstāve Gundega Vārpa stāsta: "Remontdarbu laikā atklājās tādi šo telpu defekti, kuru rezultātā nodaļa ir jāslēdz pilnībā klientu plūsmai drošības iemeslu dēļ, un tādēļ no 21. novembra plānots organizēt sūtījumu izsniegšanu Daugavpils piegādes punktā, kas atrodas Puškina ielā 52 katru darba dienu no 8 līdz 18. Un attiecībā uz visiem citiem pasta pakalpojumiem tos var saņemt jebkurā citā Daugavpils pasta nodaļā."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti