Daugavpilī pirms jaunās tūrisma sezonas apmāca gidus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Lai celtu gidu profesionalitāti, Daugavpils novadā šobrīd tiek rīkotas īpašas gidu apmācības. Topošie gidi mācās noderīgas lietas, lai priecētu un darītu ceļotāju atpūtu atraktīvu un piepildītu. Tas nozares darbā ir svarīgi, saka tūrisma informācijas centra vadītāja Lolita Kozlovska.

Cik atraktīvi gids izstāstīs sava novada vēsturi un parādīs ievērojamākos objektus, un pat brīžiem necilas vietas spēs atklāt kā īpašas un tūristiem saistošas, ir gida talanta un novada tūrisma attīstības veiksmes stāsts, uzsver gidu apmācības pasākuma iniciators Daugavpils novada Tūrisma un kultūras aģentūras „Taka” vadītājs Rolands Gradkovskis.

Jānis Kudiņš jau ir populārs gids Daugavpils novadā un savā Višķu pagastā. Jebkuras apmācības viņš uztver kā iespēju gūt ko jaunu un pilnveidoties, paralēli pēta pats, atklāj un gatavs ceļotājus pārsteigt ar šiem jaunatklājumiem, piemēram, pagastā augošu koku – vīksnu.

Lai arī tūrisma sezona, kā uzsver tūrisma nozarē strādājošie, ritot cauru gadu, tomēr siltais laiks un atvaļinājumi sekmē tūristu pieplūdumu, īpaši laukos, dabā un komunikācija un tikšanās ar labu gidu ceļotāju prieku un sajūtu par jaunu vietu izziņu tikai vairo.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti