Daugavpilī pēc iespējamas vardarbības atstādina divus ģimenes mājas «Pīlādzis» darbiniekus (precizēts)

Daugavpils ģimenes mājā "Pīlādzis", kur, iespējams, notikusi vardarbība pret bērniem, atstādināti divi darbinieki, aģentūru LETA informēja Daugavpils Bāriņtiesas vadītāja Elita Praņevska.

Ziņu aģentūra LETA precizējusi atstādināto darbinieku skaitu.

Daugavpils bāriņtiesas vadītāja sacīja, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem nedrīkst atklāt nekādu informāciju par notikušo. Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu bāriņtiesa ziņojusi par notikušo policijai, Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai un darba devējam – pašvaldībai.

Iepriekš saistībā ar atklātajiem pārkāpumiem Daugavpils dome slēgtā sēdē, izskatot darba grupas sagatavoto ziņojumu, atlaidusi Daugavpils Sociālā dienesta vadītāju Līviju Drozdi.

"Deputāti ir nonākuši pie secinājuma, ka nebija pietiekoši organizēta kontrole no Sociālā dienesta vadītājas puses," Latvijas Radio pastāstīja Daugavpils pilsētas domes Juridiskā departamenta vadītājs Ruslans Golovans.

Valsts policija apstiprinājusi, ka saistībā ar notikušo veikta resoriskā pārbaude un lieta nodota Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai, kur apstiprināja, ka aizdomas ir par iespējamo vardarbību pret bērniem un pašu bērnu starpā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti