Daudzās ballītes un sarīkojumi Vecrīgā pavadīti mierīgi

Pagājušās diennakts izklaides pasākumi Rīgā no policijas viedokļa aizvadīti mierīgi. Ir noformēti daži pārkāpumu protokoli, bet būtiski starpgadījumi nav konstatēti. Sestdienas rītā 11.novembra krastmala, kur notika "Jaunā viļņa" diskotēka, ir daļēji sakārtota.

Sestdienas rītā Rīgā, 11.novembra krastmalā, bija vērojama liela rosība. Pēc "Jaunā viļņa" diskotēkas strādnieki steidza vākt skatuves konstrukcijas un atkritumus. Daļa teritorijas jau bija sakārtota, daļā mētājās tukšas plastmasas pudeles un alus glāzes. Rīgas pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka krastmalu paredzēts sakārtot līdz pēcpusdienai un no plkst.16 atjaunot satiksmi.

Policijā atzīst, lai arī Rīgā aizvadītajā diennaktī notika vairāki - „Jaunā viļņa” diskotēka, burukuģu un jahtu regates un citi - pasākumi, kas pulcēja ievērojami daudz cilvēku, policija nakti aizvadījusi samērā mierīgi, stāsta Valsts policijas pārstāve Lita Juberte.

„Policija ir sastādījusi četrus administratīvā pārkāpuma protokolus. Divi no tiem ir saistībā ar atrašanos alkohola reibumā publiskajā vietā. Savukārt vēl divi ir [noformēti] par sīko huligānismu,” sacīja Juberte.

Arī uz Latvijas autoceļiem aizvadītajā nakts pavadīta samērā mierīgi. Pēc divu auto sadursmes Inčukalnā slimnīcā nonākusi nepilnus 30 gadus veca sieviete. Vēl mediķu palīdzība bija nepieciešama nepilnus 30 gadus vecam vīrietim, kurš Rīgā, Zaļenieku ielā, nokritis no motocikla.

Lita Juberte: „Avārijas ir bijušas [kopumā] 55, tajās cietuši 19 cilvēki, kas arī ir trāds vidējs rādītājs un pozitīvi ir tas, ka nav neviena bojā gājušā.”
Savukārt pie stūres alkohola reibumā pieķerti gandrīz 30 auto, velosipēda un motorolleru vadītāji. Par ātruma pārsniegšanu noformēti gandrīz 200 protokoli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti