Darbu sāk par 650 000 eiro uzceltā Siguldas tehniskās apskates stacija

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) no pirmdienas, 24. jūlija, saviem klientiem pakalpojumus nodrošinās jaunā un modernā Siguldas tehniskās apskates stacijā, kas atradīsies arī citā vietā - Vidzemes šosejas 46. kilometrā Inčukalna novadā blakus “Aerodium”.

CSDD Transportlīdzekļu kontroles inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš par jauno auto tehniskās apskates vietu SiguldāEdgars Kupčs
Lai tehniskās apskates iziešanas procesu padarītu ērtāku, jaunajā vietā tiks pagarināti darba laiki. Tāpat Siguldā apskates procesu regulēs automātiskā rindu sistēma, lai apmeklētājiem nebūtu jādrūzmējas „dzīvajā” rindā. Siguldas jaunā tehniskās apskates stacija izmaksājusi 650 000 eiro.

“Tie, kas izmantoja Siguldas tehniskās apskates staciju, noteikti priecāsies par jaunās tehniskās apskates stacijas atvēršanu, jo esošā stacija bija morāli nokalpojusi un tās kapacitāte bija maksimāla [maksimāli izmantota] un nespēja apkalpot visus tos klientus, kas vēlējās doties uz tehnisko apskati,” stāsta Ceļu satiksmes drošības direkcijas Transportlīdzekļu kontroles inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš.

Viņš skaidro, ja vecajā tehniskajā apskatē visus auto – gan jaunos, gan kravas – novietoja uz vienas līnijas, tad jaunajā – klientus apkalpos atsevišķus: kravas auto uz vienas līnijas, vieglās automašīnas – uz divām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti