Darba inspekcija izmeklēs negadījumu slimnīcā

Slimnīca ir uzskatāma par paaugstinātas bīstamības darba vietu, ievērojot, kādas iekārtas tajā tiek izmantotas, skaidro Valsts darba inspekcijā.

Valsts darba inspekcija grasās izmeklēt notikušo incidentu Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā, kur piektdienas notika sprādziens un izcēlās ugunsgrēks. Izmeklēšana notiks saistībā ar darba drošības noteikumu ievērošanu.

„Ja cietušajam tiks konstatēti smagi veselības traucējumi, Valsts darba inspekcija kopā ar darba devēju veiks negadījuma izmeklēšanu. Ja veselības traucējumi tiks atzīti kā viegli, izmeklēšanu veiks pats darba devējs un nelaimes gadījuma akts pēc izmeklēšanas beigām tiks reģistrēts inspekcijā,” skaidroja inspekcijas pārstāvis Aivis Vincevs.

Jau vēstīts, ka piektdien plkst. 09:31 ugunsdzēsēji saņēma informāciju, ka Stradiņa slimnīcas piecstāvu ēkas pagrabā notika eksplozija, kā rezultātā notika aizdegšanās. Ugunsgrēks izplatījās 50 m2 platībā, un to izdevās lokalizēt pēc stundas.

Negadījumā cietuši divi slimnīcas tehniskie darbinieki, kas nodoti mediķiem. Vēl septiņi cilvēki izglābti un evakuēti vairāk kā 170 cilvēki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti