Dienas ziņas

“Dod pieci” maratonā saziedoti 176 268 eiro

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Tieši svētkos Dr. Klauni nes vislielāko prieku

Dakteris Klauns svētkos lūdz līdzcilvēku atbalstu

Svētku laikā atrašanās slimnīcā nereti nomāc visvairāk. Tieši tādēļ Ziemassvētkos un Jaunajā gadā dakteri Klauni atceļ tālus braucienus vai citus plānus. Viņi velk savas platās kurpes, košos degunus un dodas iepriecināt tos mazos cilvēkus, kuri uz sniegbalto pasauli veras cauri slimnīcas logiem. Taču šajos svētkos dakteris Klauns arī lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo tikai ziedojumi ļauj klauniem darbu turpināt.

Ja jūs neredzat prieka puteklīšus, paši vainīgi. Bērni redz un bērni tic, ka dakteris Klauns slimnīcā pavadāmo laiku spēj darīt vieglāku un priecīgāku. Viņi iededz prieku netieši un tieši. Kovida apstākļos sākotnēji arī klaunu vizītes tika ierobežotas. Tagad klauni viesojas vairākās nodaļās un zina, ka bērni nav vieni. Viens vecāks ir blakus.

Biedrības "Dakteris Klauns" darbs ir pilnībā atkarīgs no ziedotāju atsaucības.

"No līdzcilvēkiem, kuri dod tos ziedojumus, mēs esam atkarīgi. (..) Mums tas plecs ir baigi vajadzīgs," atzina Gunta Lūse jeb Dr. Guga.

Decembrī, kad ziedojumu apmērs sarucis, pleca sajūtu sniedzis uzņēmumus "Bite", ar savu ziedojumu ļaujot nesamazināt darba apjomu, bet sedzot kopsummā 500 dakteru Klaunu darba stundas un ļaujot iepriecināt 1500 pacientus. Gada nogalē dakteri Klauni aktīvi darbosies ne vien Rīgā, bet arī Cēsu klīnikā, Vidzemes slimnīcā un Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti