Panorāma

Maltā apbedīta nogalinātā žurnāliste Karuana Galicija

Panorāma

Policija kontrolpirkumos pērk arī seksu

Krāslavas mazulis augs pie tēva

Dagdā aizbildņu ģimenē, iespējams, vardarbībā cietušais divgadnieks augs pie tēva

Neticams pavērsiens noticis Krāslavas bāriņtiesā, kuras darbiniekiem bija jāpieņem lēmums par to, ko tālāk darīt ar  aizbildņu ģimenē, iespējams, vardarbībā cietušu divgadnieku. Bērniņam pēkšņi atradies tētis. Uzzinot par notikušo, mazuļa tēvs, kurš līdz šim par bērnu nebija licies ne zinis, ir atzinis savu paternitāti un apņēmies bērnu audzināt pats.

Trauksmi par daudzajiem sasitumiem un zilumiem, kas divus gadus vecam bērnam nav raksturīgi, cēla Bērnu slimnīcas ārsti. Gan viņi, gan Rēzeknes slimnīcas mediķi vērsās policijā, lūdzot pārbaudīt iespējamo vardarbību.

Aizbildņu ģimenē gan to noliedza, sakot, ka bērns braucis ar elektrisko auto un apgāzies. Versijai par nelaimes gadījumu sliecas ticēt arī Krāslavas bāriņtiesā. Aizbildņu ģimene dzīvo Dagdā, taču bērns ir no Krāslavas.

Kamēr policija turpina pārbaudīt lietas apstākļus, ir pagājušas 15 dienas - laiks, kad jāpieņem lēmums par bērna tālāko likteni. Un šajā laikā bāriņtiesā vērsās bērna tētis, kurš sola turpmāk par viņu rūpēties pats.

Tētis esot šaubījies, vai tas ir viņa bērns, bet nu šo šaubu vairs neesot. Lai abi divi labāk iepazītu viens otru, tētim un bērnam piedāvāta psihologa palīdzība, un viņi dosies uz rehabilitācijas centru “Mūsmājas” Krāslavā, lai saņemtu sociālo rehabilitāciju.

Bērniņš piedzima ļoti jaunai mammai, kurai par viņu nebija nekādas intereses. Savos divos gados mazulis tika izņemts no ģimenes, jo netika aprūpēts, nonāca sociālās aprūpes iestādē, pēc tam aizbildņu ģimenē.

Mazulis nonāca slimnīcā, kur ārstiem radās aizdomas par vardarbību, un nu pēc operācijas un ārstēšanas viņš iepazīsies ar tēti, kurš par savu bērnu grib rūpēties pats. Bāriņtiesā cer, ka tas viņam arī izdosies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt