Dienas ziņas

Papildina keramikas kolekciju

Dienas ziņas

Latvijā koronavīrusa nav

Codē izveidota «Jauniešu domnīca»

Codē izveidots neformālās izglītības centrs «»Jauniešu domnīca«»

Bauskas novada Codes pagastā atklāts viens no pirmajiem neformālās izglītības centriem novadā - ''Jauniešu domnīca''. Codes pagasta jauniešu ceļi šodien ved uz nelielu telpu, kas  agrāk bijusi bibliotēkas noliktava, bet turpmāk būs viņu tikšanās un aktivitāšu vieta. Lai gan oficiālā atklāšana ir tikai tagad, aktīvākajiem tā jau ir labi zināma un iemīlēta, jo remonts telpā veikts  pašu rokām.

"Sanāca ļoti jautri un brīziem arī smieklīgi, jo mums krita citreiz krāsa virsū, kad paņēmām par daudz. Citreiz nemācējām arī izkrāsot pareizi, nācās pārkrāsot, bet tas viss pieder pie lietas," teica Codes pagasta jauniete Denisija Šteinberga. Paši jaunieši arī meklējuši idejas kā  savu jauno mājvietu iekārtot, un pašu spēkiem tās realizējuši, tādējādi veidojot arī spēcīgu komandu.

"Jā, mēs katrs piedalījāmies, palīdzējām, krāsojām, iekārtojām, taisījām daudzko. Katrs pielika savu roku," atzina Codes pagasta jauniete Santa Sergejenkova. Jauniešu izveidotā telpa, kurai dots nosaukums domnīca, ir kļuvusi arī  par Eurodesk informācijas punktu, kas vairāk ļaus uzzināt par jauniešu iespējām Eiropā.

"Ikviens jaunietis no visa novada, kam ir interese, varēs braukt pie mums un vairāk uzzināt par "Erasmus +", Eiropas solidaritātes korpusu un visu pārējo. Šodien pats apmeklēju arī "Award", kur jauniešiem arī būs apmācības savu mērķu sasniegšanai," pauda Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs.

Līdztekus tam paredzēti arī galda hokeja treniņi, jauniešu organizēti pasākumi, kā arī  vienkārši  kopā sanākšana un spontānas prāta vētras. Jaunā kopā sanākšanas vieta esot viens no pirmajiem neformālās izglītības centriem Bauskas novadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti