«Cits bazārs» piedāvā skolēnu ražojumus

Šodien Rīgā notiks Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Cits bazārs”. Tā laikā vairāk nekā 800 skolēnu no dažādām Latvijas skolām, prezentēs savas biznesa idejas un radīto produkciju.

Paula KrūmiņaIlze Ručevska
  Atrast sev noderīgas preces piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos vairāk nekā 400 komandu konkurencē.

  Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja ne vien apskatīt, bet arī iegādāties jauniešu radītās preces astoņās preču kategorijās – “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. Piemēram, spēli, par kuru stāsta tās izstrādātāja Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece Paula Krūmiņa:

  „„Brain users”, kas ir ballīšu kāršu spēle. Pati ideja spēlei ir tāda, ka ir nepabeigtas teikuma kartītes un šie teikumi diezgan tādi, kas liks izkāpt no savas ierastās ikdienas kastītes. Tad otrs, kas nāk komplektā, ir 33 latviešu alfabēta burti, un pēc nejaušības principa izvelk vienu, nepabeigtu teikuma kartīti un arī burtu, un uz šī burta ir jāpabeidz šis teikums. Tad vienmēr iznāk tādas interesantas diskusijas ar cilvēkiem.”

  Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties, apmeklējot pasākumu "Cits bazārs" tirdzniecības centrā "Domina Shopping" (Ieriķu ielā 3, Rīgā) 9. martā no plkst. 11.00 līdz 18.00.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti