Cilinskis atkārtoti apliecina: Piedalīšos 16.marta gājienā

Lai gan valdība otrdien nolēma, ka Ministru kabineta pārstāvji nepiedalīsies leģionāru atceres pasākumos Rīgā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība) trešdien atkārtoti apliecināja, ka piedalīsies 16.marta gājienā no Doma baznīcas uz Brīvības pieminekli.

Intervijā Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā” ministrs sākumā sacīja, ka par savu rīcību 16.martā plašāk stāstīs preses konferencē piektdien, taču atzina, ka viņam ir zināms, kā viņš rīkosies.

Viņš arī uzsvēra, ka jau vairākus gadus piedalās 16.marta pasākumos, un atzina, ka darīs to arī šogad un ies gājienā.

Plašāk par 16.martu, valdības lēmumu par to, ka ministri šajā dienā Rīga nepiedalīsies pasākumos un par iespējamo palikšanu amatā, Cilinskis gan atteicies runāt.

Jau vēstīts, ka „Vienotība” jau iepriekš brīdinājusi koalīcijas partnerus - nevienam no valdības ministriem 16. marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa nepiedalīties vai arī tiks atsaukts  Bet Cilinskis vēl pirmdien solīja piedalīties 16.marta gājienā.  Nacionālās apvienības vadība atzīst, ka Cilinskis  rēķinās ar iespēju zaudēt amatu jau nākamnedēļ.

Latviešu leģionāru piemiņas dienā šogad ir gaidāms paaugstināts drošības risks, un uz pasākumiem Rīgā varētu ierasties arī radikāli noskaņotas personas no ārvalstīm, iepriekš sacīja Drošības policijas (DP) priekšnieks Jānis Reiniks. Reiniks skaidroja, ka drošības riski šogad ir augstāki un tam par iemeslu ir notikumi Ukrainā, kā arī pieteiktie antifašistu pasākumi Rīgā.

Rīgas domes Sapulču, piketu un gājienu komisija nolēma atļaut visus 16.martā pieteiktos pasākumus, nosakot, ka pretēju viedokļu paudējiem būs liegts izmantot skaņu pastiprinošas iekārtas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti