Dienas ziņas

Rēzeknē veido uguns skulptūru

Dienas ziņas

Pieņem likumu Latgales SEZ izveidei

Paldies par sirdsdarbu

Cēsīs saka paldies labdariem un brīvprātīgajiem

Palīdzot smagās dzīves situācijās nokļuvušajiem, vācot ziedojumus un arī rosinot vietējās kopienas – pilsētu vai pagastu cilvēkus - pašus veidot savu dzīvi labāku un daudzkrāsaināku, Cēsīs, piektdien, 20. maijā, paldies tika teikts labdariem, kas iepriekš snieguši palīdzīgu roku.

Suņu meitenei Rīga došanās uz Cēsu koncertzāli savā ziņā ir mācībstunda, jo viņai savai saimniecei Līgai būs jākļūst ne tikai par  atbalstu, bet arī acīm.

To, cik svarīgs neredzīgam cilvēkam ir atbalsts, ļoti labi zina Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis. Šī viņa paša pieredze tad arī mudinājusi veidot dienas centru, nodarbību vietu cilvēkiem ar invaliditāti un arī Vērgales pagastā „Dvēseļu veldzes dārzu”.

Vislabāk jau to, ko nozīmē nelaimē sniegta līdzcilvēku palīdzība, zina tie, kas paši nokļuvuši krīzes situācijās. Par to pārliecinājusies arī Inita Ķesele, kad ugunsgrēks paņēma viņas māju, bet palīdzēja sava novada fonds un cilvēku ziedojumi.

Alūksnes un Apes novada fonds ir viena no 12 biedrībām un labdarības organizācijām, kurām teikts paldies par veikumu sabiedrības labā. Bet ar īpašu atzinību – Borisa un Ināras Teterevu fonda  apbalvojumu, Goda zīmi ar pirmo kārtas numuru – novērtēts fonda Ziedot.lv vadītājas Rūtas Dimantas veikums.

Latvijā ir ap 15 000 cilvēku, kuri iesaistījušies labdarības organizācijās vai brīvprātīgajā darbā, un tam ir arī pārmantojamība, jo ne mazums ir jauniešu. Tāda ir arī biedrība „Jaunieši Baltinavai”, kuri daudz paveikuši savas dzimtās puses labā, rīkojot talkas, aizlaistā vietā iekārtojot parku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti