Cēsīs atklāj atjaunoto mūzikas skolas ēku

Ar tradicionālo lentītes griešanu, ekskursiju pa ēku un skolas audzēkņu koncertu trešdien, 31.oktobrī, pēcpusdienā atklās atjaunoto Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu.

Arhitekta Imanta Timermaņa pārprojektētā mūzikas skola sastāv no divām savienotām ēkām. Tās pārbūvējot, pārplānotas telpas, uzlabota skaņas izolācija, izbūvēti inženiertīkli, nomainīta apkures un apgaismojuma sistēma un labiekārtota teritorija.

Projektā investēti aptuveni 385 000 eiro. Kopumā skolā mācās ap 260 audzēkņu, 75 pedagogu vadībā apgūstot taustiņinstrumentus, stīgu instrumentus, kordiriģēšanu, vokālo mūziku, populāro un džeza mūziku, pūšaminstrumentus, kā arī deju.

Cēsu mērs Jānis Rozenbergs: Par Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas skoluEdgars Kupčs

  Par skolas atjaunošanu gandarīts Cēsu mērs Jānis Rozenbergs («Vienotība»). Viņš uzsvēra, ka rekonstrukcijas laikā novērstas iepriekš konstatētas bīstamības un ēka ir droša.         

  Pārbūves darbu laikā arī pārplānotas telpas, ņemot vērā mūzikas skolas vajadzības un aktualitātes, arī skaņas izolācijas jautājumi risināti, un “šī ēka būs gan droša, gan arī mūsdienīga tām funkcijām, kas šajā mājā tiek īstenotas”.

  Viņš arī piebilda, ka skolas ēka atrodas vecpilsētā, un, savedot to kārtībā, arī vecpilsētas tēls kļuvis skaistāks.  

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti