«Ceļu būvniecības sabiedrības «Igate»» apstiprina: KNAB veicis kratīšanu uzņēmumā

“Ceļu būvniecības sabiedrības “Igate"” apstiprina, ka piektdienas naktī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veicis kratīšanu uzņēmuma, informēja uzņēmuma pārstāvis Jānis Stundiņš.

Viņš arī apstiprināja, ka  "Ceļu būvniecības sabiedrības "Igate"" un uzņēmuma "Igate Būve" valdes loceklim Madaram Radželim ir piemērots aizdomās turētā statuss Dobeles pašvaldības iepirkuma kukuļa lietā. Uzņēmums kukuļošanu noliedz.

KONTEKSTS:

KNAB Dobeles novada domes Iepirkumu komisijas priekšsēdētāju Lailu Šereiko tur aizdomās par kukuļņemšanu un kukuļa legalizēšanu. Portāla LSM.lv rīcībā esošā informācija liecina – KNAB ir aizdomas, ka Dobeles novada iepirkumu komisijas priekšsēdētāja Šereiko no šā gada janvāra līdz jūlijam pieņēmusi kukuļus par šķēršļu nelikšanu un "atbalstu" iepirkumu procedūrās novadā. Šereiko esot pieņēmusi kukuļus no "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" dažādu materiālu labumu veidā.

Viņa pašlaik ir atcelta no darba iepirkumu komisijā. Tiesa, pilnībā no amata domes struktūrās Šereiko nav atstādināta. Viņa turpina pildīt pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas amata pienākumus.

Radželis piektdien, 19. jūlijā, komentārus sniegt nevēlējās. Arī citi uzņēmuma pārstāvji par to runāja izvairīgi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti