4. studija

VID elektroniskā deklarēšanas sistēma - vai tiešām ērta un ātra?

4. studija

Problēma: kur likt vecos gāzes balonus?

Absurds Vakarbuļļu pludmalē - nozagtu ceļazīmju dēļ autovadītāji saņem sodu.

Ceļazīmju zagļi atņem bezmaksas autostāvvietas Vakarbuļļu pludmalē

Tuvojas vasara un drīzumā varēs doties uz pludmali. Taču nekāda dižā atpūta varētu arī nesanākt, ja nolemts doties uz Vakarbuļļu pludmali. Tur zīmes, kas līdz šim atļāva novietot automašīnu bez maksas, ir pazudušas, un tas nozīmē, ka ir gana liela iespējamība tikt pie soda kvītīm.

Jau pēc pāris mēnešiem šobrīd tukšā Vakarbuļļu pludmale būs ļaužu pārpildīta. Un daudziem no viņiem kaut kur būs jānovieto savas automašīnas. Taču tur tā ir visai liela problēma.

Vakarbuļļu pludmales apmeklētājs Jevgenijs raidījumam "4. studija" stāsta, ka atpūsties uz Vakarbuļļiem dodas ne tikai vasarā, bet arī ziemā, kad tur var slēpot. Līdz šim problēmu ar auto novietošanu nav bijis, taču nu pēkšņi pirms vasaras sākuma zonas, kur novietot mašīnas, nozudušas.

"Tās tur bija visu laiku, varēja likt, tagad nevar likt. Nebija tā, ka tās tur vienu gadu stāvēja. Tās tur vairākus gadus bija, visi pierada, bet tagad vairs nav. Ja viņi būtu uzlikuši maksas automātu, tad būtu skaidrs, ka maksas autostāvvieta.

Bet tagad vienkārši liks lielos sodus par stāvēšanu neatļautā vietā," neizpratnē ir Jevgenijs.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante skaidro, ka bezmaksas stāvvietas Vakarbuļļu pludmalē nav likvidētas, taču ļaunprātīgas rīcības dēļ tā ir noticis ar ceļazīmēm.

"Mēs esam četras reizes uzstādījuši ceļazīmes, stāvvietas, lai atpūtnieki, vietējie iedzīvotāji varētu nolikt savas automašīnas. Taču kādi nelabvēļi šīs te ceļazīmes četras reizes ir demontējuši, nozāģējuši, nolauzuši. Daļu esam atraduši grāvī, daļa ir nozagta.

Pēdējā reizē tas bija tā, ka mēs pēcpusdienā zīmes uzstādījām un no rīta jau to vairs nebija," teica Dimante.

Jautāta, vai tas nozīmē, ka pludmales apmeklētāji paliks pavisam bez bezmaksas autostāvvietām, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve noteica: "Tieši tā arī būs. Ja šāda rīcība jau ir regulāra, tātad četras reizes, iespējams, ka zīmes neuzstādīsim."

Dimante atzina, ka Rīgas domes Satiksmes departaments skatās un tur, kur ir iespējams, izvieto stāvvietas. "Mēs saprotam, ka peldsezona nav gara, tā ir diezgan īsa. Līdz ar to jānodrošina stāvvietas. Iespēju robežās tas tiek darīts. Bet šajā gadījumā ir kāds, kam traucē šīs stāvvietas," sprieda Dimante.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti