Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Dainu Kājiņu, Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības vadītāju

Rīta Panorāma

Intervija ar tenoru Juri Vizbuli

Intervija ar Andu Čakšu, veselības ministri (ZZS)

Čakša atgriežas darbā – «skats uz spēli no malas ir labs»

Veselības ministre Anda Čakša (Zaļo un Zemnieku savienība) šonedēļ atsāk pildīt pienākumus pēc grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma, un iespēju šajā laikā redzēt veselības aprūpes sistēmas darbību ministre sauc par retu izdevību un uzskata, ka skats no malas uz reformām veselības nozarē kopumā ir labs.

Čakša LTV “Rīta panorāma” atzina, ka tā bija reta izdevība laukuma spēlētajam pabūt tribīnēs un redzēt no malas, kā tā spēle kopumā izskatās, “kā mūsu reformas izskatās no malas un vai tas virziens ir korekts”.

Ministre uzskata, ka “tribīnēs skats ir labs” – ir notikušas pozitīvas pārmaiņas, mediķu atalgojums ir audzis, pacientu rindas ir mazākas, daudzviet 10 dienu laikā var nokļūt pie ārsta un uz izmeklējumiem.

Ministre gan atzina, ka ir vietas, kur rindas aizvien sasniedz par 250 dienas, un vēl ir jāstrādā, lai organizētu darbu un mazinātu rindas.

Lielajās universitātes slimnīcās situācija ir sliktāka nekā ambulatorajos centros un reģionālajās slimnīcās, bet uz izmeklējumiem var nokļūt arī tur, un mums pacientiem jāparāda ceļš, kur rindas mazākas, viņa ārsts var norādīt, kur var ātrāk tikt pie speciālista vai uz izmeklējumiem, ne visiem jādodas uz Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, norādīja ministre.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti