Panorāma

Tiesa sāk skatīt "Latvenergo" korupcijas pamatlietu

Panorāma

Rīgā ierodas Kanādas ģenerālgubernatore

BVKB pārbaudīs situācija t/c "Tobago" Ventspilī

Būvniecības uzraugs sola pārbaudīt veikalu «Tobago» Ventspilī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Būvniecības valsts kontroles birojs sola tuvākajā laikā veikt ārpuskārtas pārbaudi tirdzniecības centrā "Tobago" Ventspilī. Veikala iekštelpu remonta laikā pacēlušās flīzes. Tas ventspilniekus darījis bažīgus, vai tur uzturēties ir droši. Veikala vadības un pašvaldības pārstāvji gan apgalvo, ka uztraukumam neesot pamata.

"Tobago" administrācija norāda, ka veikalā tiek izlīdzināta grīda. Ēkas konstrukciju darbi neskarot, un cilvēkiem veikalā neesot bīstami uzturēties.

Uzņēmumā skaidroja, ka pacēlumi uz grīdas, kas raisījuši pilsētnieku satraukumu, esot procesa neatņemama sastāvdaļa. Darbos tiekot izmantota metode, kas ļauj grīdu izlīdzināt, to neuzlaužot.

Administrācija arī sola, ka tas jau tuvākajās dienās tiks novērsts. To apstiprina domes Būvniecības administratīvās inspekcijas vadītājs.

"Grīdu labošanai nav jāsaņem nekāda veida normatīvajos aktos noteiktās atļaujas. Tā tehnoloģija, ko viņi izmanto, ir, kā paši ir teikuši, diezgan inovatīva, moderna," teica Ventspils Būvniecības administratīvās inspekcijas vadītājs Jurģis Rasa.

Iepriekš būvkonstruktors esot norādījis, ka grīdas veikalā ir iesēdušās un tas ir jānovērš, taču ēka esot droši ekspluatējama, norādīja domē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti