Panorāma

Koncerts „Dzimuši Rīgā" jau šovakar LTV1

Panorāma

Rīgas dome plāno pārdot daļu Lucavsalas

Labdarības koncertā vāc naudu baznīcai

Bruknā elli izgājušie jaunieši ceļ savu īpašu baznīcu

Svētdienas vakarā Bruknā pulcējušies mūziķi, lai labdarības koncertā palīdzētu vākt naudu jaunai baznīcai, kuru savām rokām ceļ cilvēki, kas paši pabijuši elllē, - jaunieši ar dažādām atkarībām.

Zemgales nomalē esošā Bruknas muiža jau trešo gadu pēc kārtas spējusi piesaistīt tādas zvaigznes kā Renārs Kaupers,  Kristīne Zadovska, Igo un daudzus, daudzus citus pazīstamus mūziķus.  

Bruknas muiža jau vairākus gadus ir rehabilitācijas centrs cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no dažādām atkarībām un cietuma pieredzes. Mikuss ar notetovēto labo roku te dzīvo trešo mēnesi.  

 „Kad ierados, man prasīja, kas man kaiš. Nu jā, atkarība no alkohola, narkotikām, pornogrāfijas, taču vēl vairāk liekulība, aprunāšana, lepnība,” stāsta Mikuss.  

No malas jaunā baznīca nemaz neizskatās glīta. Redzams, ka tā celta no dažādiem materiāliem un dažādos laikos. Daudzi puiši, kas mūrē, nekad agrāk neko tādu nav darījuši, bet tieši tā ir šīs baznīcas lielākā vērtība. Baznīcu ceļ cilvēki, kas paši pabijuši ellē, un dara to ar mīlestību un naudu, kas dotajā brīdī ir  pieejama. Vismaz pagaidām nodošanas termiņa baznīcai nav.

“Kalna svētību kopienas” garīgais vadītājs  Andrejs Mediņš saka; „Šī baznīca ir īpaša, mēs negaidām, kad to uzbūvēs onkuļi no Itālijas vai ASV.”            

Svētdien dienas pirmajā pusē Bruknā mājinieki lielā čuguna katlā vārīja zupu ciemiņiem. Jau trešo gadu nomaļā Bruknas muiža  labdarības koncertam spēj piesaistīt liela mēroga pašmāju zvaigznes, jo Brukna ir īpaša. Te mācītājs staigā plikām kājām, bet puķu dobēs aug ķiploki un bietes.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti