Panorāma

Kauguru glābēji «zem lupas»

Panorāma

VID neatbalsta deklarēšanos visiem iedzīvotājiem

Broka apsūdz SAB par politisku angažētību

Brokai neiedod pielaidi valsts noslēpumam

Tieslietu ministre Baiba Broka (Nacionālā apvienība, NA) nav saņēmusi pielaidi valsts noslēpumu saturošajai informācijai, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Šī iemesla dēļ viņa atsaukusi dalību valsts vizītē Tadžikistānā un Mongolijā.

Par situāciju pirmdien pēcpusdienā lems NA valde.

Viens no iespējamiem variantiem ir, ka Broka atgriezīsies savā iepriekšējā darba vietā „Gaisa satiksmē” un atjaunos Rīgas domes deputātes mandātu.

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) piektdien pieņēmis lēmumu par pieeju valsts noslēpuma objektiem tieslietu ministrei. Ņemot vērā to, ka personai ar Satversmes aizsardzības biroja vēstules saturu ir jāiepazīstas pašai, nevis jāuzzina tas no plašsaziņas līdzekļiem, komentārus par šo jautājumu birojs piektdien nesniedza.

Pirmdien SAB gan paziņojumā medijiem informēja, ka birojs ir  "pieņēmis lēmumu atteikt izsniegt tieslietu ministrei 1.kategorijas speciālo atļauju pieejai valsts noslēpuma objektiem".  Plašākus komentārus Satversmes aizsardzības birojs nesniegs.

Broka amata pienākumus pilda jau kopš janvāra, un iespējas pielaidi piešķirt Brokai tiek vērtētas padziļināti.

Iepriekš LTV raidījums  „Panorāmas” ziņoja, ka SAB rūpīgi izvērtē gan  Brokas kādreizējo sadarbību ar Ķemeru sanatorijas bijušo investoru "Ominasis Latvia", kā arī jautājumus par viņas pārstāvētās Nacionālās apvienības sponsoru ietekmi uz partijas pieņemtajiem lēmumiem. 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti