Brocēnu pludmalē norisināsies pirts festivāls

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Pirmo reizi Brocēnu pludmalē norisināsies Labo sajūtu festivāls. To rīko Saldus pirtnieku apvienība „Saules slotas”. Biedrība dibināta pirms vairākiem gadiem un tagad aktīvie ļaudis gatavi ar savām zināšanām dalīties, rīkojot bezmaksas pasākumu ikvienam interesantam. 

Pasākumu atbalstījusi Brocēnu novada dome, turklāt pasākums notiks labiekārtotajā Brocēnu pludmalē, kur pulcēsies pirtnieki, mājražotāji un amatnieki.

Aurika: Par Labo sajūtu festivālu
00:00 / 01:02
Lejuplādēt

Biedrības „Saules slotas” pārstāve Aurika pastāstīja, ka pirtnieki atraduši, ka pirts “ir taisnākais ceļš uz veselību, jo latviešu pirts nav iedomājama bez augiem, bez visa tā, ko sevī ietver pirts procedūra, tā ir gan masāža, gan dažādu augu iedarbība slotiņu veidā, arī klūgu pēriens, un mēs turpinām mācīties”.

“Šāda festivāla organizēšana ir liels pārbaudījums biedrībai, jo kaut ko tādu mēs darām pirmo reizi. Protams, mēs neesam pasākumu rīkošanas aģentūra, tāpēc liels paldies, protams, novada pašvaldībai, kas ar savu projektu konkursu deva iespēju piesaistīt finansējumu, tāpēc pasākums apmeklētājiem ir bez maksas. Būs padomāts gan par bērniem, gan par drošību ūdenī, gan par pirmās palīdzības sniegšanu un, protams, pirtnieku zona, kur būs iespēja baudīt visdažādākās pirts procedūras zaļā pļavā,” stāstīja Aurika.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti