Brīvības ielu nakts braucienā iekaros vairāk nekā 3000 skrituļotāju un skeiteru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Sestdien, 20. maijā, jau otro gadu Rīgā notiks Brīvības ielas skritoļotāju nakts brauciens, kuram šogad reģistrējušies vairāk nekā 3000 dalībnieku.

Distance paredzēta no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ. Starts skrituļotājiem un skeiteriem tiks dots plkst.23, bet pasākuma programma sāksies jau divas stundas pirms starta plks. 21:00. 

Indra Vilde par skrituļošanas pasākumu
00:00 / 00:50
Lejuplādēt

Pasākums notiek jau otro gadu, jo pagājušajā gadā cilvēkiem ļoti patika un bija milzu atsaucība, stāsta Rīgas domes pārstāve Indra Vilde:

Lai brauciens būtu aizraujošāks un pozitīvāks, ap 5000 metru garajā maršrutā būs uzstādīti muzikālie punkti. Braucējiem netiks kontrolēts laiks vai ātrums, tādējādi uzsverot, ka iela ir draudzīga visiem. Rīkotāji arī aicina atcerēties par drošību un izmantot aizsargķiveres un citus aizsardzības līdzekļus.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielā no plkst. 21:30 līdz plkst. 2:00 naktī tiks slēgta posmā no tirdzniecības parka "Alfa" līdz Brīvības un Ropažu ielas krustojumam. Savukārt sabiedriskais transports kursēs līdz plkst 22:40.

Visas dienas garumā būs liegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Mazās Biķernieku ielas labajā pusē posmā un virzienā no Biķernieku ielas līdz Brīvības ielai.

Reģistrēties nakts braucienam varēs vēl arī pasākuma norises dienā 20.maijā tirdzniecības parka “Alfa" veikalā “Sportland"no plkst.16.00 līdz 21.00.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti