Brīvdabas muzeja direktore apstrīd lēmumu par darba neapmierinošo vērtējumu

Brīvdabas muzeja direktore Ilze Millersone apstrīdējusi Kultūras ministrijas (KM) izveidotās komisijas lēmumu, ar kuru pagājušā gada rudenī viņas darbs tika novērtēts neapmierinoši.

Kultūras ministrijas pārstāve Lita KokaleMāra Rozenberga
  Kultūras ministrijā informēja, ka Millersone 18.maijā pēc ilgstošas slimošanas atgriezusies darbā un savā pašnovērtējuma anketā norādījusi, ka nepiekrīt komisijas spriedumam.

   

  Pati Millersone joprojām no komentāriem atturas, bet KM tagad veidos vēl vienu komisiju, kas atkārtoti veiks Brīvdabas muzeja vadītājas līdzšinējā darba novērtējumu, pēc kura gala lēmums par direktores tālāko atrašanos amatā būs jāpieņem kultūras ministrei.

  "Veicot Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktores Ilzes Millersones darba novērtēšanu 2017.gadā, komisija secināja, ka ilgstoši nav panākts muzeja darbībā konstatēto problēmu risinājums.

  Mēs jau iepriekš informējām, ka būtiskākās problēmas ir muzeja krājuma priekšmetu uzskaite un muzeja darbības stratēģijas izstrāde un izstrādātā dokumenta vērtējums kā formāls. (..)

  Millersones kundze ir iesniegusi kultūras ministrei iesniegumu par sava darba izpildes novērtēšanu, nepiekrītot komisijas iepriekš dotajam novērtējumam „neapmierinoši”. Tālākie soļi ir tādi, ka Kultūras ministrijai ir jāizveido komisija, kas arī ir izdarīts, kura likumā noteiktā laikā un kārtībā izvērtē gan iepriekšējās komisijas darbu, gan Millersones kundzes viedokli par viņai piešķirto darba novērtējumu," stāsta ministrijas pārstāve Lita Kokale.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti